top of page
Website - SEO - Video / Webtasarımı | AramaMotoruOptimizasyonu | Video | www.website-seo-video.com

ARAMA MOTORU OPTIMİZASYONU

PAZARLAMASI
Alanya - Antalya - Türkiye - Dünya çapında

Website - SEO - Video / Webtasarımı | AramaMotoruOptimizasyonu | Video | www.website-seo-video.com
ARAMAMOTORU REKLAMCILIĞI

SUCHMASCHINENMARKETING

#aramamotorureklamcılığı

Arama motoru pazarlama bir bölümü olarak Arama Motoru Reklamcılığı (Search Engine Advertising / SEA) vardır. Burada reklamcılık faaliyetleri ile potensiyel müşteriler Internet profilinize hedefli olarak yönlendirilir.

Profesyonel arama motoru pazarlaması tedbirlerimiz reklam arama motoru sonuçlarında sizin reklamlarınızın üst yerlerde görünüm anlamına gelir. Reklam ekleme ve reklam sunma anahtar kelime prensibi ile gerçekleştirilir. Belirli anahtar kelimeler/i için bu özel arama motoru sonuçlarında ilk sayfada listelenmek için pozisyonlar satın alınır ve seçeneklerine göre değerlendirilir ve ücretlendirilir. Google, Yahoo ve Bing gibi büyük genel arama motorlarında arama sonuçları reklam bloklarında özetlenerek ücretsiz ilanlara karşı farklı gösterilir.

Ayrıca bu alandada sizlere şirketinize göre özelleştirilmiş ve bütçe odaklı full hizmet tanıtım faaliyetleri sunmaktayız.

ARAMAMOTORU OPTİMİZASYONU

#aramamotoruoptimizasyonu

Hedef odaklı arama motoru optimizasyonu ile, aynı zamanda Search Engine Optimization (SEO) denen araçla, uzmanlığımız sahibi ile şirketizin web sitesini Google, YouTube, gibi tanınmış arama motorlarının ilk sayfalarında profesyonel bir şekilde yer almasını sağlarız.

Web sitenizin internette bulunması için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO = Search Engine Optimizing) Google, Bing,... vb. gibi alakalı arama motorlarına uygun oluşturulması bir şarttır. GOOGLE gibi arama motorları arama parametrelerini sık sık güncellemektedir. Çok yıllık tecrübemiz ve kendimizi devamlı eğitimlerle geliştirmemizden dolayı sürekli ilgili web siteniz tüm arama motorlarında mümkün olan en iyi yerleşim için optimize edilmiştir.

bottom of page